***DUYURU*** Ürün Fiyatlarında oluşan hatadan dolayı ödeme sistemleri devre dışıdır.
KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

Rudrakşa, Kristal Kuvars Bileklik Ohm Sembollü Rudraksha 414-4

  • Kategori: Bileklikler
  • 96,90 TL
  • Havale/EFT ile 93,03 TL
    8,08 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Rudrakşa, Kristal Kuvars Bileklik

Gerçek rudrakşa çekirdeklerinden ve 8mm doğal kristal kuvars taşlardan yapılmıştır. 
Çok sağlam, 1 mm silikon lastiğe dizilmiştir. Esnek yapılı olup her bileğe uyar.

Fotoğraflar üründen büyük görülebilir, aşağıdaki ölçüleri esas alınız.
Rudrakşa ve Kuvars çapı: Ortalama 8 mm
Bileklik iç çapı: 5.5 cm.

Rudrakşa kelimesi, Rudra (Şiva"nın isimlerinden biri) ve Akşa (göz) kelimelerinden oluşur ve rudrakşa Şiva"nın gözyaşları olarak bilinir. Hikayeye göre, Şiva yaptığı meditasyon esnasında gözlerini hafifçe araladığında, yoga bilgisinden uzak yaşayan dünya toplumunu ve bu topluluğun Özben bilinciden uzak yaşaması sebebiyle içine düştüğü arzu ve öfke açmazını ve bunun sonucu olarak yaşadığı mutsuzluğu görür. İçi şefkatle dolar ve gözünden bir damla göz yaşı damlar. İşte bu göz yaşı dünyaya düşünce, bu göz yaşından Rudrakşa ağacı çıkar. Söylenceye göre, şu an dünyadaki tüm rudrakşa ağaçları bu ağaçtan türemiştir ! Hindistanda şifa bitkisi olarak, geniş bir kullanım alanı vardır.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Sepet tutarı 600.00 TL ve üzeri siparişlerinizde, kargo ücretsizdir. 600.00 TL altındaki siparişleriniz için 63.00 TL kargo ödemesi sepet tutarına ek olarak yansır. Eğer Sepetinizde ücretsiz kargolu bir ürün var ise diğer ürünlerin kargosuda ücretsiz olacaktır.

Hangi Kargo Ile Çalışmaktasınız?

Sürat Kargo ile çalışmaktayız.Sürat kargo firması size uygun değilse iletişime geçiniz.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Teslim Edilir?
Saat 14:30’a kadar alınan ürünleri aynı gün kargoya veriyoruz. (İş yoğunluğunun az olduğu durumlarda 16:00 ya kadar14:30 dan sonraki alımlarınız ertesi gün kargoya verilir. Pazar ve resmi tatil günleri kargolar kapalıdır.

Siparişim Kargoya Teslim Edildikten Kaç Gün Sonra Elime Ulaşır?
Siparişiniz kargoya verildikten sonra ikamet ettiğiniz şehre bağlı olarak 1 ile 3 iş günü arasında size teslim edilir.

Kapıda Ödeme Seçeneği Mevcut Mu? Mevcut Ise Kapıda Ödeme Masrafı Ne Kadar?

Kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Bu seçenek için sadece PTT kargo ile gönderim yapıyoruz. Ücret ödemesi, teslim anında görevliye NAKİT olarak ödenir. Kapıda ödeme seçeneğinde Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur. Kapıda ödeme seçeneği için ek ücret  15 TL'dir.

Havale ile siparişlerde ne yapmam gerekir ?
Havale bildirim formundaki aşağıda yazılı IBAN numarasına sipariş tutarını yatırdıktan sonra formu doldurunuz. 3 İş günü içinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal olur.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
ZAFER YILDIRIM    
TR120006701000000072131895

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...