***DUYURU*** Ürün Fiyatlarında oluşan hatadan dolayı ödeme sistemleri devre dışıdır.
KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

Hakkımızda

Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

      Doğal taşlarla tanışmamız, 2007 yılında bir ithalatçının deposunda  başladı. Taşların Enerjisi ve gizemli dünyası adeta bizi içine çekti. O günden beri sürekli  araştırma ve bilgi edinme çabalarımız kesintisiz devam etmektedir. 2010 yılında kurulan firmamız  internet üzerinden yaptığı  satışlarla kısa sürede adını duyurdu .  Kolleksiyonerlerin yoğun ilgisi ile iş hacmimizi genişleterek, 2015 yılında kendi sitemizi ve mağazamızı açtık.

      Sahte doğal taşların piyasa ve internette hızla yayılması sektörde bir güven sorunu yarattı, Pozitif Doğal Taş olarak konuya verdiğimiz önem ve güven, bilinçli tüketicilerin yoğun ilgisi, bizleri daha çok çalışmaya teşvik ediyor.

      Üniversitelerimizin Gemoloji, Jeoloji ve Jeofizik bölümlerine eğitim ve sergi amaçlı doğal taş temin ediyoruz. Ham ve işlenmiş doğal taşlar, Takı çeşitleri, Her türlü tesbih, aksesuar ve takı tasarım malzemeleri ile hizmetinizdeyiz.

 

Pozitif Doğal Taş

Adres:
İçerenköy Mah. Küçük Çiftlik Sk. No:11/A
Ataşehir / İstanbul

Telefon:
0850 677 73 39 - 0551 412 51 75

E-mail: [email protected]

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...