***DUYURU*** Ürün Fiyatlarında oluşan hatadan dolayı ödeme sistemleri devre dışıdır.
KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ! KARGO ÜCRETİ: 63 TL // 600 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

Anjelit - Melek Taşı 6 mm. Küre Kesim Dizi 425

  • Kategori: Dizi Taşlar
  • 330,97 TL
  • Havale/EFT ile 317,73 TL
    27,58 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

ANJELİT - Angelite

Kolye olarak kullanmak istiyorsanız mesaj gönderin, ücretsiz klips takalım.

6 mm. küre kesim doğal anjelit dizi.

Meleklerle ruhsal anlamda iletişim kurmaya yardımcı olduğuna inanılır, meditasyon, yoga, reiki, taş terapi ile ilgilenenlerin çok önem verdikleri bir taştır.

Yumuşak bir yapısı olduğundan su ile temas etmemesi gerekir, su, taşın özelliğini değiştirir.

Fotoğraflar üründen büyük görülebilir aşağıdaki ölçüleri esas alınız.

Tane çapı: 6 mm.

Dizi uzunluğu: 40 cm.

 

Anjelit Kristalinin Şifa Özellikleri (Çeviri: Ülkü Özdemir)

Anjelit, opak, mavi ve beyaz bir kristaldir. Bazen kırmızı benekler içerebilir. Milyonlarca yıl boyunca basınca maruz kalan Selestit'ten meydana gelmiştir. İsminin de vurguladığı üzre Anjelit taşının, kullanıcısını melekler âleminin frekansına uyumladığına ve onun meleklerle temas kurmasını kolaylaştırdığına inanılır. Aynı zamanda, algılamayı yükselttiğine, telepatik iletişim yeteneğini geliştirdiğine ve günlük hayatla bağlantıyı kaybetmeden, beden dışı seyahatler yapılmasına olanak sağladığına inanılır. Anjelit, hakikati konuşmaya, daha şefkatli, kabullenici olmaya ve özellikle de değiştirilemeyen unsurların daha kolay kabullenilmesine yardımcı olur. Huzur ve dinginlik duygularını teşvik eder. Kristal şifa çalışmalarında Anjelit boğaz çakrası üzerine yerleştirilebilir. Boğaz bölgesiyle bağlantılı olduğuna, iltihap ve ateşlenmeyi azalttığına, tiroid ve paratiroidi dengelediğine inanılır. Öte yandan, Anjelit'in acıyı azalttığına inanılır; özellikle de güneş yanığının acısını rahatlatmada kullanılabilir. Uygun görüldüğü şekilde, vücudun üzerine yerleştirin,  üzerinde tutun, ya da yatağınızın yanına yerleştirin. Anjelit suda çözünebilir olduğundan suyla temizlenmemelidir.

Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Sepet tutarı 600.00 TL ve üzeri siparişlerinizde, kargo ücretsizdir. 600.00 TL altındaki siparişleriniz için 63.00 TL kargo ödemesi sepet tutarına ek olarak yansır. Eğer Sepetinizde ücretsiz kargolu bir ürün var ise diğer ürünlerin kargosuda ücretsiz olacaktır.

Hangi Kargo Ile Çalışmaktasınız?

Sürat Kargo ile çalışmaktayız.Sürat kargo firması size uygun değilse iletişime geçiniz.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Teslim Edilir?
Saat 14:30’a kadar alınan ürünleri aynı gün kargoya veriyoruz. (İş yoğunluğunun az olduğu durumlarda 16:00 ya kadar14:30 dan sonraki alımlarınız ertesi gün kargoya verilir. Pazar ve resmi tatil günleri kargolar kapalıdır.

Siparişim Kargoya Teslim Edildikten Kaç Gün Sonra Elime Ulaşır?
Siparişiniz kargoya verildikten sonra ikamet ettiğiniz şehre bağlı olarak 1 ile 3 iş günü arasında size teslim edilir.

Kapıda Ödeme Seçeneği Mevcut Mu? Mevcut Ise Kapıda Ödeme Masrafı Ne Kadar?

Kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Bu seçenek için sadece PTT kargo ile gönderim yapıyoruz. Ücret ödemesi, teslim anında görevliye NAKİT olarak ödenir. Kapıda ödeme seçeneğinde Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur. Kapıda ödeme seçeneği için ek ücret  15 TL'dir.

Havale ile siparişlerde ne yapmam gerekir ?
Havale bildirim formundaki aşağıda yazılı IBAN numarasına sipariş tutarını yatırdıktan sonra formu doldurunuz. 3 İş günü içinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal olur.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
ZAFER YILDIRIM    
TR120006701000000072131895

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...